Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye gönderileriniz öncelikli olarak teslim edilmektedir...

Acil Motorlu Kurye gönderileri Ekspres Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Ekspres Kurye Hizmeti İstanbul'da bir semt'ten başka bir semte kısa sürede ulaştırmanız gereken paket veya evraklarınızın taşınması işini semtlere göre 90 ila 150 dakika arasında istediğiniz adresten alınarak istediğiniz adrese teslim edilen gönderi türüdür.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un her yerinden özel takip sistemimiz aracılığıyla yüzlerce firmanın ve kişinin talebi doğrultusunda hizmetinizdedir. Bulunduğunuz mekan ya da göndermek istediğiniz gönderinizin nerede olduğu hiç mühim değildir.

Bizi 0544 634 6334 numaralı hattımızdan aramanız yeterli. İstediğiniz adrese en yakın motorlu kurye yönlendirilerek Ekspres Kurye gönderiniz alınıp, teslim edilecektir.


Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin gönderinizi teslim alımı esnasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.

  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmedir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinin teslim edilememesine veya ilave ücretlendirmeye sebep olabilir.

  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.